Specjalizujemy się w serwisie żaluzji fasadowych, rolet zewnętrznych, markiz, refleksoli oraz pergoli. Wykonujemy naprawy rolet - Poznań i okoliczne miejscowości.

Naprawa rolet Poznań i okolice

Zapraszamy do skorzystania z usługi naprawy rolet mieszkańców Poznania i okolic. Przykładamy dużą wagę, do kompleksowej obsługi klienta. O roletach wiemy wszystko. Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu systemów przesłon okiennych od ponad ćwierć wieku. Zrealizowaliśmy w tym czasie ogromną liczbę małych i dużych projektów i zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów (nie tylko na terenie Poznania), które stale się poszerza. Ponieważ zależy nam na zapewnieniu Państwu kompleksowej obsługi, oferujemy także serwis rolet. Podejmujemy się przy tym naprawy zarówno przesłon okiennych zakupionych w naszym salonie, jak i pochodzących innych producentów.

Serwis rolet nie tylko dla mieszkańców Poznania

Na przestrzeni lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie podołać każdej zgłoszonej przez Państwa usterce. Jesteśmy firmą, która obsługuje głównie Poznań. Nie zamykamy się jednak na potrzeby naszych klientów z innych miejsc w Polsce. Jeśli mieszkasz poza Poznaniem, skontaktuj się z nami i umów na wizytę. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Dostosujemy ofertę specjalnie do Twoich potrzeb, dzięki czemu naprawa rolet z Poznania czy każdego innego miejsca będzie szybka, sprawna i przede wszystkim skuteczna. Tym z Państwa, którzy zakupili rolety w naszej firmie, zapewniamy dwuletni serwis gwarancyjny. Termin naprawy rolet ustalany jest indywidualnie zarówno ze stałymi jak i nowymi Klientami.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i skorzystania z naszej oferty serwisu rolet!

Bezproblemowy serwis rolet

Rolety stają się standardowym elementem wyposażenia domów w Poznaniu. Zapewniają bowiem szereg wymiernych korzyści. Zewnętrzne przesłony okienne ułatwiają utrzymanie w pomieszczeniu pożądanej temperatury (niezależnie od pory roku), chronią przed hałasem, zabezpieczają przed włamaniem. Rolety wewnętrzne dodają uroku każdemu wnętrzu, pozwalają osłonić je przed nadmiarem słońca oraz przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Niestety, nawet najwyższej jakości przedmioty mogą ulec uszkodzeniom, jeśli są w ciągłym użytku. Biorąc pod uwagę, że przesłony okienne podnosi się i opuszcza niekiedy nawet kilka razy na dobę, z biegiem lat mogą się uszkodzić. Naprawa rolet nie stanowi jednak żadnego problemu dla producenta, który dysponuje odpowiednim sprzętem, częściami zamiennymi do niezliczonej ilości modeli przesłon, a przede wszystkim wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Na czym polega naprawa rolet?

Serwis rolet wewnętrznych oznacza przeważnie usuwanie niewielkich usterek lub defektów, które są naturalną konsekwencją długotrwałej eksploatacji – wymianę wypłowiałego w słońcu materiału, zużytych łożysk czy przetartych sznurków. Na poważniejsze uszkodzenia narażone są przesłony zewnętrzne. Na ich sprawność wpływają bowiem czynniki atmosferyczne, niekiedy też działanie osób trzecich. W Poznaniu często odnotowuje się przypadki celowych zniszczeń cudzego mienia. W takich sytuacjach najczęściej konieczna jest wymiana pojedynczych lameli pancerza rolety. Jeśli chodzi o awarie, do jakich dochodzi w okresie sezonu zimowego, naprawa rolet polega zwykle na wymianie napędu, który ulega uszkodzeniu przy próbie podniesienia lub opuszczenia przymarzniętej rolety. Podobnie jak przesłony wewnętrzne, zewnętrzne też mogą ulegać zużyciu przy normalnej eksploatacji. Konieczna jest wówczas wymiana sznurków czy zwijaczy – elementów mechanizmu podnoszenia ręcznego.