Przesłony zewnętrzne

Nowoczesne żaluzje fasadowe - Poznań

Żaluzje fasadowe zmieniają wygląd fasady, nadając jej ciekawy i nowoczesny charakter. Produkowane w trzech kształtach listew, żaluzje fasadowe dostępne są w wymiarach:

  • C 80 szerokości 80 mm
  • Z 90 szerokości 90 mm

Żaluzje fasadowe dostępne w naszej firmie z Poznania charakteryzują się łatwością montażu, lekką konstrukcją, bardzo atrakcyjnym wyglądem, zaś możliwość wyboru sterowań od klasycznych przewodowych na przełączniki, pilotów radiowych aż po sterowanie inteligentne za pomocą telefonu lub komputera i zastosowania automatyki pogodowej, dodatkowo zwiększają funkcjonalność systemu.

Żaluzje składają się z płaskich listew ruchomych, wykonanych z taśmy aluminiowej o grubości 0,42 mm, która jest powleczona specjalnymi powłokami lakierniczymi, gwarantującymi odporność na warunki atmosferyczne i oddziaływania mechaniczne podczas pracy listew.

Dzięki możliwości dowolnej regulacji przepuszczalności promieni słonecznych mamy możliwość sterowania temperaturą panującą w pomieszczeniu, a tym samym bbniżenie temperatury latem i podtrzymanie jej zimą. Wszystko za sprawą warstwy buforowej umieszczonej na zewnątrz pomieszczenia.

Zmiana kąta nachylenia lameli od 0 – 90 stopni pozwala nam na płynne redukowanie ilości światła, które wpada do pomieszczenia, a także odbijanie go. Tak kontrolowane światło pomoże stworzyć przyjemne warunki do pracy lub odpoczynku.

Żaluzje fasadowe doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym budownictwie. Wiedzą o tym ci, którzy zamieszkują Poznań oraz inne miasta, które obsługujemy.

Żaluzje fasadowe z Poznania – spełnienie marzeń domowników

Żaluzje fasadowe naszej firmy to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na spełnienie marzeń każdego poznańskiego domownika. Ich wysoka jakość wykonania pozwala cieszyć się nimi przez wiele długich lat. Dodatkowo prezentują się bardzo elegancko, co wzbogaca zewnętrzny wygląd obiektu, na którym zostały zamontowane. Wszystko to sprawia, że żałuzje fasadowe są chętnie wybierane nie tylko przez mieszkańców Poznania, ale i wszystkich polskich miast.