Pergole Gibus
Zadaszenia

Może masz już altankę, pergolę, prostą konstrukcję. Dzięki osłonom Gibus pergola staje się osłoniętą przestrzenią, z której można korzystać także wtedy, gdy na dworze piecze lub leje deszcz.

Markizy do pergoli to składane markizy warstwowe wykonane z tkaniny, wsparte na poziomych profilach. Dzięki bocznym prowadnicom można je otwierać i zamykać, przez co przestrzeń jest jeszcze bardziej osłonięta i zabezpieczona.

Wśród wielu osłon cieniujących pergoli każdy może znaleźć swój model: od najprostszych do najbardziej wyszukanych. Ale wszystko poręczne. Med 26 chroni Twoją pergolę przed promieniami słonecznymi dzięki ręcznemu przesuwaniu tkaniny.

Med Quadra Wall to najbardziej zaawansowany technologicznie model, wykonany z malowanej stali, wyposażony w prowadnice boczne. Chroni również przed deszczem: lekkie nachylenie tkaniny sprawia, że deszcz spływa po niej.

Med GC to najbardziej elegancka, podstawowa osłona przeciwsłoneczna do pergoli, z linkami ze stali nierdzewnej i lekką tkaniną zacieniającą z poliestru lub akrylu. Uprzywilejowana przestrzeń, aby cieszyć się krajobrazem i naturą.


Med 100

Składana osłona zbudowana jest z tkaniny PCV wspartej na poziomych profilach, które przesuwają się po prowadnicach, stosowanych na wcześniej istniejących konstrukcjach. Profile wykonane są z aluminium malowanego proszkowo. Bloki ślizgowe wykonane są z nylonu. System przenoszenia tkanin jest ręczny lub zmotoryzowany. Zgodnie z prognozą wymagane jest minimalne nachylenie od 8% do 19%.