Skylux
Wyposażenia

Climaglide

Climaglide to system panoramicznych, bezramowych szklanych paneli przesuwnych wykonywany za indywidualne zamówienie. Jest elementem wyposażenia dodatkowego oranżerii czy werandy.

System jest dostarczany wraz z dachem werandy, zapewnia ochronę przed wiatrem i deszczem, tym samym stanowi istotną wartość dodaną dla Twojego dachu.

Elegancki, nowoczesny wygląd profili przyczynia się do zwiększenia walorów estetycznych całej konstrukcji.

Profile aluminiowe wymagają minimalnej konserwacji, są powlekane zgodnie z normą Qualicoat, dostępne we wszystkich kolorach z palety i z powłoką teksturowaną. Climaglide tworzy wytrzymały i bezpieczny system w połączeniu ze szkłem laminowanym 8 mm (niedostarczanym przez Skylux).


ClimaLED

ClimaLED to system wyposażenia dodatkowego do każdego z dostępnych zadaszeń w ofercie Skylux. Idealnie komponuje się z krokwiami naszych zadaszeń, prostym systemowym montażem i funkcjonalnością zapewniając użytkownikowi pełne oświetlenie wnętrza tarasu o regulowanym radiowo natężeniu światła. Pozwala na stworzenie np. nastrojowego i romantycznego oświetlenia lub silnego pełnego światła.


Trójkąt systemowy

Trójkąt systemowy to boczna zabudowa, wykonana z tłoczonych profili aluminiowych dostępnych w każdym kolorze z palety RAL zapewniająca możliwość zabudowy ścian bocznych poprzez stworzenie belki poprzecznej – horyzontalnej, do której można mocować wyposażenie dodatkowe.