Markizy Tarasowe

Markizy tarasowe są coraz chętniej montowane – zarówno w większych miastach, takich jak Poznań, jak i mniejszych miejscowościach. Niezależnie od tego, czy nasza elegancka markiza tarasowa jest rozłożona, czy pozostaje zwinięta – jej estetyczne wykonanie sprawia, że prezentuje się znakomicie.

Precyzyjne działanie markizy

Markiza tarasowa, która nie rozkłada się równomiernie, nie będzie wyglądała estetycznie. Nasze markizy skonstruowane są na bazie łańcucha Flyer’a, dzięki czemu starannie wykonane ramiona rozkładają się bez żadnych problemów, a tkanina pozostaje odpowiednio napięta.

Ochrona tkaniny markizy

Niekorzystne warunki atmosferyczne to już nie problem – nasze markizy posiadają nowoczesną kasetę chroniącą materiał przed deszczem, śniegiem oraz mrozem. Dzięki temu markizy mają szansę służyć nam przez wiele lat.

Markizy to świetny sposób na ochronę domu przed nadmiernym nasłonecznieniem

Promienie słoneczne docierające do domu mogą powodować przegrzanie, ale również niszczenie mebli czy elementów wyposażenia. Odpowiednio dobrane markizy pozwalają na wyeliminowanie tego problemu, dzięki czemu możemy chronić się przed palącymi promieniami przez całe lato.

Profesjonalne markizy tarasowe to duża wygoda użytkowania.

Automatyczny sposób sterowania, który pozwala na odpowiednie ustawienie markizy względem słońca i wiatru to duże ułatwienie dla wszystkich użytkowników.


Zachęcamy do kupna – obszarem naszej działalności jest głównie Poznań, jednak rozszerzamy swoje horyzonty również na całą Polskę.