Pergole Gibus
Materiałowe

Med Open Fly

Tkanina FLY spotyka się z konstrukcją pergoli z ostrymi kątami między nogą a prowadnicą.

Lakierowana proszkowo aluminiowa konstrukcja i elementy ze stali nierdzewnej charakteryzują się dopasowaniem ostrej krawędzi pomiędzy nogą a prowadnicą. Pergola posiada tkaninę Fly jako pokrycie z opatentowanym mechanizmem opartym na pantografach. Blacha ma kształt łuku i umożliwia odprowadzanie wody deszczowej wzdłuż boków, dzięki czemu prowadnica może być montowana bez pochylenia. Odprowadzanie wody deszczowej jest zapewnione również przy złożonej tkaninie.


Luce

Minimalistyczna pergola bez części frontowej.

Pergola pochylona wykonana z aluminium malowanego proszkowo, charakteryzująca się ostrą krawędzią łączącą nogę z prowadnicą. Do wysięgu 500 cm nie są potrzebne szyny, co zapewnia niezakłócony widok po złożeniu tkaniny. Warstwy tkaniny wykonane są z zaciemniającego PVC. Woda zbierana jest w rynnie, która porusza się wraz z pokrywą i odprowadzana do ziemi przez dwa boczne otwory. W 2016 roku został włączony do ADI Design Index, stałego wyboru najlepszego włoskiego wzornictwa.


Quadra

Pochylona pergola, która jest wizytówką Gibusa. Charakteryzuje się patentem "Quadra System".

Pergola z malowanego proszkowo aluminium, z uchwytami i elementami ze stali nierdzewnej. Wzór charakteryzuje się tym, że na przedniej ramce znajduje się oryginalny wzór rombów. Prowadnica nie wystaje poza przednią krawędź rynny. Dostępny jest w wersji naściennej, sufitowej lub samonośnej (model Pavilion). Konstrukcja musi mieć minimalne nachylenie od 8% do 19% w zależności od rzutu i jest wyposażona w rynnę odprowadzającą wodę zintegrowaną z nogami.


Viva

Pochylona pergola z dachem składanym, doskonała wydajność i klasyczny design.

Pergola z malowanego proszkowo aluminium o mocnych, wyrafinowanych liniach, z konstrukcją z malowaną aluminiową rynną. Dostępne w wersji do montażu ściennego, sufitowego lub w wersji samonośnej (model Pavilion). Konstrukcja wyposażona jest w ramę diamentową, tkaninę z blachy PCV oraz rynnę czołową z odprowadzeniem wody zintegrowaną w nogach. W celu prawidłowego odprowadzania wody należy go zamontować z minimalnym nachyleniem od 8% do 19% w zależności od rzutu.