Menu

O nas

Informacje

Od 25 lat specjalizujemy się w produkcji oraz montażu systemów osłon okiennych. Zdobyte przez ćwierć wieku doświadczenie owocuje realizacjami olbrzymich projektów oraz stale powiększającym się gronem nowych, zadowolonych klientów. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz kompleksową obsługę począwszy od dokonywania pomiarów oraz wizualizacji projektów, przez produkcję, montaż oraz późniejszy serwis naszych produktów.

 

We wrześniu 2015 roku został oficjalnie otwarty showroom z produktami Nerli. Firma ta jest naszym partnerem handlowym. W naszej siedzibie można znaleźć szereg produktów takichjak paladio, pergolino, żaluzje fasadowe, system veranda, rolety zewnętrzne tkaninowe oraz ZIP-y.
Zapraszamy w naszym imieniu jaki i w imieniu firmy Nerli do odwiedzenia naszej siedziby gdzie można zapoznać się z produktami oraz zobaczyć na własne oczy jak wygląda każdy z systemów.

 

W automatykę dla inteligentnych domów wyposażyła nas firma Somfy, która dała nam TaHome dzięki której możemy tworzyć scenariusze, grupować przesłony a wszystko to za pomocą smartfona, tabletu, laptopa.

Opis firmy

Jesteśmy firmą która istnieje na rynku już ponad 20 lat. Zajmujemy się produkcja przesłon okiennych takich jak:

 

– rolety materiałowe w kasetkach oraz wolnowiszące,
– rolety dzień i noc,
– rolety zewnętrzne,
– żaluzje drewniane,
– żaluzje aluminiowe,
– żaluzje fasadowe,
– verticale,
– plisy
– moskitiery,

Wszystkie te produkty dostępne są w sprzedaży i aby je zamówić wystarczy napisać do nas na adres e-mail lub zadzwonić bądź wysłać wiadomość prywatna na portalu facebook. Prócz produkcji zajmujemy się montażem oraz serwisem za co odpowiadają nasi wykwalifikowani monterzy.
Przykłady produktów zamieszczone są w poszczególnych albumach zdjęciowych na stronie, a w celu sprawdzenia jak produkt wygląda na żywo i jak działa zapraszamy do naszej firmy w której znajduje sie galeria z naszymi produktami.